מוצרים משלימים שכל אפליסט חייב

אילן שרעבי

Byאילן שרעבי

אפר 23, 2023

מכורים למוצרים של אפל? כדי לזכות בחוויה שלמה כדאי שיהיו לכם גם מוצרים משלימים מקוריים של המותג, הכוללים בין היתר:

  • אוזניות איירפודס- אוזניות של אפל מסוג ביטס או מסדרת איירפודס על דגמיה השונים, כולל איירפודס פרו, איירפודס 2 ואיירפודז 3, הן אוזניות אלחוטיות הכי טובות ומתקדמות שניתן לבקש. יש להן איכות שמע מעולה עבור שמיעת מוסיקה ולשיחות, עם אוזניות לאייפון שיכולות להתממשק למגוון פונקציות כמו שעון אפל או לסירי.
  • כיסויים לאוזניות אלחוטיות- לצד אוזניות אלחוטיות של איירפודס, יש גם כיסויים איכותיים. למשל כיסוי ספורט לאיירפודס 3 מורכב משתי שכבות הגנה, הגנת מיקרון ויראלית שדוחה את מרבית החיידקים, ואפשרות של טעינה אלחוטית עם נרתיק הטעינה.
  • עכבר אלחוטי מתקדם- אפל מציעה עכברים מתקדמים מדגמי לוגיטק. אלו עכברים קומפקטיים אלחוטיים שאין בעיה להכניס אותה לתיק, עם עיצוב ארגונומי מותאם לימיניים ושמאליים, יכולת הקלקה והקלדה מדויקת ומהירה, כפתור כיבוי להארכת חיי הסוללה של העכבר, וקישוריות של עד עשרה מטר.  
  • מקלדות מתקדמות- כולל מקלדות לוגיטק אלחוטיות חדשניות וקומפקטיות שניתן לחברן למחשבי מק, לאייפד ואייפון, עם אפשרות לחבר שלושה מכשירים במקביל דרך בלוטוס, ומעבר מהיר בין מכשיר אחד לשני בעזרת איזי סוויץ'.
  • מתאמים- מגוון סוגי מתאמים, ביניהם מתאם US Plug למטען של מקבוק, מתאם 
  • לאייפון 5 ומעלה, עבור אייפד שיש לו חיבור Lightning, וכן מתאם לאייפד פרו ולמחשבים של מאר שיש להם חיבור USB-C, ועוד.
  • תחנת עגינה- מתאימה לאייפון מדור 5-8, לאייפון SE, וכן לאייפד מיני דור 2-4 ועבור אייפד אייר מדור 1-2. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתחנה עם חלק מהכיסויים המקוריים של אייפד ואייפון.
  • כבלים- מגוון כבלים למוצרי אפל, ביניהם כבל שתומך בתצוגת 4K@60Hz, תומך באינטרנט עם פס רחב לחיבור מהיר ומתאים לטלוויזיות חכמות, וכן כבל עבור כניסת DP שתומך ברזולוציה של 1080P 3D המתאים למקרן HDTV, כבל גמיש למכשירי iOS עם מיקרופון מובנה, ועוד.
  • כיסויים ומגני לאייפון- איכותיים ומקוריים. כך למשל ניתן להזמין ארנק חכם ומתקפל מעור לאייפון שניתן לאחסן בו תעודות וכרטיסי אשראי, עם ארנק בסגירה מגנטית, שניתן לקפלו לכדי מעמד לאייפון. כמו כן ניתן לבחור במגוון מגני מסך כמו מגן מסך לאייפון 14 פלוס מזכוכית דק ומאוד חזק, שמשמר את החזות המקורית של מסך האייפון, עם שמירה על תגובת מסך המגע.

קרדיט לתמונות FREEPIK

אילן שרעבי

אילן שרעבי

אילן שרעבי - העורך הראשי של אתר אינטרנט IlanSharabi.com

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר זה? ניתן ליצור קשר בצאט וואטסאפ עכשיו ולדבר עם מנהל האתר!