טרייד אין מחשבים: היתרונות בעסקה זאת

אילן שרעבי

Byאילן שרעבי

יונ 19, 2023

בכל חברה ועסק קיים הצורך במחשבים ניידים ונייחים, דרכם מתבצע חלק משמעותי של העבודה, החל בשדרת הניהול ועד לעובדים הזוטרים. אין ספק שההצטיידות כרוכה בעלויות גבוהות, ולכן חשוב להכיר את האפשרות של טרייד אין מחשבים, המעניק מספר יתרונות משמעותיים.

על האפשרות של טרייד אין מחשבים

חברות המספקות שירותי IT במיקור חוץ, וכן חברות המתמחות בציוד מחשוב לעסקים, מציעות כיום עסקאות טרייד אין על מחשבים ישנים. מי צריך את העסקאות הללו? בראש ובראשונה, עסקים המחזיקים במחשבים נייחים וניידים מסוגים שונים, שהגיעו אל השלב בו מעוניינים לשדרג את המחשוב להנהלה ולעובדים. 

כידוע, מחשבים היוצאים לשוק בקול סערה ומביאים עימם חידושים מעניינים וביצועים גבוהים, כבר מאבדים את זוהרם בחלוף שנים ספורות. אכן, עם הזמן יוצאות מערכות הפעלה חדשות, חומרה טובה יותר, תוכנות כבדות יותר וכדומה, ולכן קניית מחשב חדש מעניקה את היתרון הגדול לעסק על פני מתחרים, ומאפשרת התנהלות יותר חלקה, מהירה וטובה. הבעיה היא כמובן העלויות הגבוהות, הכרוכות בהחלפת מחשבים בכל מספר שנים, וכמובן שהעלות גבוהה יותר ככל שבעסק יש יותר עובדים הנסמכים על המחשבים.

למעשה, מה שקורה לא פעם הוא שהמחשבים המיושנים יחסית עוברים אל מחסן ה- IT ושם הם מעלים אבק. בדיוק כאן נכנסת לתמונה האפשרות של טרייד אין מחשבים , שבה העסק מקבל זיכוי על המחשב הישן לצורך קניית מחשב חדש. בדרך זו ניתן לחסוך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, שוב כתלות בתחלופת המחשבים של העסק. בתוך כך, בזכות העלויות המופחתות, החברה יכולה להרשות לעצמה את חוד החנית והמילה האחרונה בתחום המחשוב, ולהמשיך לספק לעובדיה ולקוחותיה את המענה הטוב ביותר בשוק.

עוד יתרונות של טרייד אין מחשבים

מלבד האמור לעיל, לטרייד אין על מחשבים יש עוד כמה יתרונות. קודם כל, את ההחלפה ולמעשה את הקנייה החדשה מבצעים דרך חברה המתמחה ספציפית במחשוב וציוד מחשוב לעסקים, ולפיכך מכירה ויודעת להעמיד את הפתרונות הטובים ביותר לצרכי העסק. כמו כן, ההחלפה נעשית בצורה קלה מאוד, כאשר שליח מטעם החברה מגיע אל העסק לאיסוף המחשבים. יש לציין כי למעשה ניתן להעביר לחברה מחשבים כמעט בכל מצב עבודה, חוץ ממחשבים שאינם עובדים כלל או לא נדלקים. עם זאת, במידה והמחשב תקול הרי שהזיכוי יהיה נמוך יותר יחסית למחשב העובד ללא דופי.

קרדיט לתמונות FREEPIK

אילן שרעבי

אילן שרעבי

אילן שרעבי - העורך הראשי של אתר אינטרנט IlanSharabi.com

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר זה? ניתן ליצור קשר בצאט וואטסאפ עכשיו ולדבר עם מנהל האתר!