ארנב ננסי – כמה עובדות שכדאי לדעת על האהבה החדשה שלכם

אילן שרעבי

Byאילן שרעבי

יול 5, 2023
גידול ארנב ננסי

ארנב ננסי הוא חיית מחמד מתוקה, סקרנית וחביבה במיוחד. הוא למעשה סוג הארנב הקטן ביותר בעולם והוא מתהדר בפרווה בכל הצבעים: לבן, אפור, שחור וחום. מעניין לדעת שארנב ננסי הוא חיה שאפשר לאלף, לעומת סוגי ארנבים אחרים שקצת יותר קשה לאלף בגלל האופי העקשן שלהם, וכי הוא בעל חיים בעל מזג נוח המקל מאוד על מי שמעוניין לגדלו בבית.

בשל כל הסיבות הללו, כדאי מאוד לבחור בו כחיית מחמד שהטיפול בה מהנה ומתגמל. עם זאת, לפני שאתם מחליטים לאמץ ארנב ננסי, חשוב שתקראו את המדריך הבא, כדי שיהיו לכם את כל הכלים כדי לטפל בו באופן הנכון ביותר לרווחתו ולרווחתכם.

ארנב ננסי: כך תגדלו אותו באופן מיטבי

ארנב ננסי הוא בעל חיים שניתן בהחלט לגדל בתוך הבית גם אם אין ברשותכם גינה. כדי לעשות זאת באופן מיטיב, חשוב שתספקו לארנבים מרחב מחיה ותנועה מספק. בנוסף, חשוב שתזכרו כי ארנב ננסי הוא בעל חיים עדין מאוד ועל כן, חשוב שלא להחזיק אותו בחוזקה.

משום כך, מומלץ שלא לתת לילדים מתחת לגיל עשר לשחק עם ארנב ננסי או לגדל אותו ללא השגחת מבוגר. עדינות, מרחב וסבלנות הם המפתח לגידול ארנבים מאושרים. אם תנאים אלה לא נענים באופן מספק, התנהגותו של הארנבון עלולה להיות מושפעת לרעה והוא אף עלול לפגוע בעצמו.

כאן גר בכיף ארנב ננסי: על מרחב המחייה הראוי לארנב שלכם

על מנת שארנב ננסי יוכל לחיות בתחושת ביטחון, ללא בעיות התנהגות וללא סכנה בריאותית, יש להתקין במרחב המחייה שלו מעין תיחום שישמור עליו. כדאי שהחלל שבו חי ארנב ננסי יהיה ריק מחפצים מיותרים שהארנב המתוק שלכם עלול ללעוס, שכן אחת מנטיותיו של הארנב הננסי היא ללעוס מכל הבא ליד – נעליים, כבלים חשמליים, רהיטים, בגדים.

אם זה זמין לו ולשיניים שלו, תהיו בטוחים שהארנב שלכם ילעס את זה. אם אתם רוצים למנוע הרס של החפצים שלכם ולהבטיח שהארנבים שלכם לא ייפגעו, וודאו כי אין בסביבתם דברים שהם יכולים ללעוס.

לסיכום

אם החלטתם לגדל ארנב ננסי כיף לכם מאוד. חשוב שתקפידו להעניק לו את כל מה שהוא זקוק לו על מנת להיות ארנב מאושר – סביבה בטוחה ומרווחת, נטולת חפצים לעיסים, ונטולת ילדים שעשויים למעוך את גופו העדין. אם תקפידו על כל אלה יחד עם תזונה מאוזנת המתאימה לצרכיו של הארנבון שלכם, תצליחו לגדל ארנב ננסי שמח ומאושר.

אילן שרעבי

אילן שרעבי

אילן שרעבי - העורך הראשי של אתר אינטרנט IlanSharabi.com

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר זה? ניתן ליצור קשר בצאט וואטסאפ עכשיו ולדבר עם מנהל האתר!