כרטיסי ביקור מפלסטיק – מחזיקים יותר, מרשימים יותר

אילן שרעבי

Byאילן שרעבי

אפר 28, 2023

אין בעל עסק בעולם הזה שלא רוצה שהעסק שלו יבלוט. הדרכים לגרום לעסק לבלוט הן רבות ומגוונות וכמובן שהדבר החשוב ביותר הוא השירות שהעסק מעניק, טיב המוצר והיכולת להתעלות על המתחרים בתחום הספציפי בו מוצע שירות. עם זאת, ישנן לא מעט דוגמאות לעסקים שמתקשים להגיע ללקוחות, למרות שהשירות שהם מציעים הוא מעולה ואיכותי. כאן נכנסת לתמונה סוגיית הפרסום. כדי להגיע לקהל היעד המדויק לעסק שלך וכדי למשוך אותו אליך, יש להשקיע בפרסום, לא פחות מבשירות אותו מציעים.

כרטיסי ביקור מפלסטיק: הדרך של העסק שלך לבלוט

בעבר, כרטיסי ביקור היו פריט חובה לכל עסק או נותן שירות. כיום ירדה קרנם של כרטיסי הביקור, אך עם זאת, הם עוד לא איבדו לחלוטין את יכולתם להשפיע על פרסום העסק. וזאת למה? מכיוון שלמרות שבעידן האינסטגרם והפייסבוק, קל יותר להגיע ללקוחות, אין תחליף למפגש פנים אל פנים, לפעולה הפשוטה של העברה מיד ליד של פרטי העסק שלך ללקוח פוטנציאלי. את האינטימיות הזאת אף סטורי באינסטגרם לא יכול להחליף. כעת, דמיינו שאת כרטיס הביקור המסורתי מנייר מחליף כרטיס ביקור מחומר עמיד בהרבה, כזה שלא ניתן לכבס בטעות במכונת הכביסה.

למה דווקא כרטיסי ביקור מפלסטיק?

לא במקרה כרטיסי ביקור מפלסטיק הם הבחירה של חברות עיצוב וחברות הייטק מתקדמות. הם משדרים תחכום ואלגנטיות ועם זאת, שומרים על אווירה חמה וייחודית. הם מקוריים, מאפשרים מגוון רחב של עיצובים, קל להכניס אותם לארנק וברגע שהם עברו מהיד שלך ליד של הלקוח, הסיכוי שהוא יפגוש אותם בהמשך הוא גבוה מאוד ומאפשר לך לשלוח כרזת פרסומת קטנה לתוך התיק/ארנק של הלקוח הפוטנציאלי שלך.

אילו סוגי כרטיסי ביקור מפלסטיק ישנם?

תלוי באופי העסק שלך. ישנם עסקים שמעוניינים לשדר ניקיון ובוחרים בכרטיסי ביקור שקופים למחצה, בעלי מראה חלבי ונקי, שמוארים על ידי האור החיצוני. בנוסף, ניתן לבחור גם בכרטיסים אטומים על מנת לשדר מסר חזק יותר, עמיד יותר. אלה כרטיסים שמשדרים רצינות ונתפסים אצל הלקוח כבעלי חשיבות גבוהה יותר מזו של כרטיסי ביקור מנייר או עלון פרסומי. בין אם תבחרו באפשרות האטומה ובין אם תבחרו באפשרות השקופה, תוכלו לבחור לעצב את כרטיסי הביקור שלכם כאוות נפשכם בשפה העיצובית של העסק שלכם.

לסיכום: אם ברצונכם לבלוט מעל למתחרים, לשדר ללקוחות שלכם אלגנטיות, מקוריות ותחכום, כרטיסי ביקור מפלסטיק הם הבחירה הנכונה עבורכם.

אילן שרעבי

אילן שרעבי

אילן שרעבי - העורך הראשי של אתר אינטרנט IlanSharabi.com

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר זה? ניתן ליצור קשר בצאט וואטסאפ עכשיו ולדבר עם מנהל האתר!