מהי מערכת CRM ואיך היא תורמת לעסק שלכם?

אילן שרעבי

Byאילן שרעבי

יול 28, 2023

מערכת CRM היא בעצם מערכת שמטרתה העיקרית היא לסייע למגוון בעלי עסקים בכל התחומים השונים הקיימים לייעל את כל נושא ניהול קשרי הלקוחות שלהם, כאשר משמעותו של צירוף האותיות CRM הוא בעצם Customer Relation Manager, בתרגום חופשי – מנהל קשרי לקוחות.

בעידן המודרני שבו אנו חיים, החלה של מערכת מסוג זה על מנת לייעל את תהליכי ניהול קשרי הלקוחות של בית העסק שלכם זהו צעד שהוא לא פחות מחובה שכן, רק בהינתן קשרי לקוחות שמנוהלים בצורה חכמה ומקוונת ניתן להבטיח גדילה מתמדת של בית העסק. אז איך תוכנת CRM עובדת ומדוע כדאי לכם להוסיף אותה אל בית העסק שלכם? בכתבה זו החלטנו להסביר לכם. 

למה אתם צריכים מערכת CRM? 

בעת בה אנו מדברים על מערכת CRM ולאחר שהסברנו מה זה CRM,  חשוב מאוד להדגיש כי קיימות מספר סיבות מדוע הוספת מערכת זו היא כדאית עבור בעלי עסקים רבים:

  • טיפול יעיל יותר בלקוחות חוזרים – על ידי שימוש של תוכנת CRM תוכלו לטפל באופן יעיל פי כמה בלקוחות חוזרים ואפילו להראות ללקוחות שלכם עד כמה אכפת לכם מהם ובכך ליצור איתם קשרים מעולים שכן, כאשר אתם עובדים עם מערכת מסוג זה כל המידע על היסטוריית הטיפול בלקוחות נשמרת, כך שתוכלו לשלוף אותה ולגשת אל הנתונים בצורה נוחה ויעילה מאוד. 
  • שמירה על קשר עם לקוחות קיימים מערכת CRM  מאפשרת לכם בין היתר לשמור על קשר יותר טוב עם הלקוחות הקיימים, כך שתוכלו מעת לעת להזמין אותם שוב ולהמליץ להם על מוצר מסוים ובכך בעצם להישאר בתודעה שלהם. כאשר הקשר עם הלקוחות שלכם יותר טוב ואתם תרגישו בנוח להזמין אותם בתדירות גבוהה יותר, כך עולים הסיכויים כי המכר של בית העסק שלכם יגדל. 
  • חיסכון אדיר בזמן ומשאבים – מערכת CRM ידועה גם בתור האוטומציות שלה במגוון תחומים, תחומים כדוגמת גביית תשלומים, שליחת חשבוניות, תזמון מיילים, חשבות שכר ועוד. על ידי עבודה עם מערכת אשר מאפשרת לכם לערוך שימוש באוטומציות שכאלו לא רק שתוכלו לחסוך משאבים רבים ולא תצטרכו להשתמש במערכות אחרות על מנת לעשות את כל הפעולות האלו, אלא גם שתחסכו זמן יקר, זמן אותו תוכלו להשקיע בחזרה בבית העסק שלכם על מנת להבטיח את גדילתו.

שורה תחתונה

ב-2023, יעילות היא שם המשחק. על כן, במידה ואתם רוצים לייעל את בית העסק שלכם בכל הנוגע לתחום ניהול קשרי הלקוחות, אין ספק כי הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות היא להתחיל להשתמש במערכת CRM. 

קרדיט לתמונות FREEPIK

אילן שרעבי

אילן שרעבי

אילן שרעבי - העורך הראשי של אתר אינטרנט IlanSharabi.com

אין תגובות

רוצים לפרסם מאמר באתר זה? ניתן ליצור קשר בצאט וואטסאפ עכשיו ולדבר עם מנהל האתר!